“Som Vychodňar.”


Ak to o sebe môžeš povedať rovnako ako aj my, autori tohto projektu, si na správnom mieste a v duchu lokalpatriotizmu sa určite zhodneme, že jedinečnosť tzv. východniarskej “nátury” si zaslúži zastúpenie aj v online priestore.

Vytvorili sme teda pre Teba, východniara, miesto, kde môžeš naplno využiť priestor pre svoju kreativitu a prispieť svojím názorom k budovaniu východniarskej kultúry, alebo si môžeš pozrieť, či prečítať novinky z Tvojho okolia, navštíviť lokálne fórum a poradiť sa medzi svojimi, či predať traktor po dedkovi 🙂

Naším cieľom nie je vyčlenie sa od slovenskej kultúry, či budovať múry. Práve naopak, podporou východoslovenského mediálneho prostredia chceme prispieť k obohateniu slovenskej rozmanitosti a rôznorodej krásy našej domoviny.

Rozhodli sme sa teda prinášať ničím neovplyvnené a neobmedzované prostredie, kde sa každý vychodňar môže slobodne uplatniť a vyjadriť.

Ako autori projektu, ktorý je bez silnej finančnej základne a tým aj čistý a bez akýchkoľvek záväzkov voči tretím stranám sa obraciame s prosbou o podporu aj na Teba milý vychodňar. Aj malou čiastkou nám vieš pomôcť v budovaní tohto mediálneho priestoru, ktorý tak ostane slobodným priestorom pre všetkých.

Vopred ďakujeme za tvoj záujem a podporu.

Tím Som Vychodňar.